Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Jurasik w sztabie KSZO Odlewni

Mariusz Jurasik został członkiem sztabu szkoleniowego pierwszoligowego zespołu KSZO Odlewnia Ostrowiec. Będzie pomagał Tomaszowi Radowieckiemu w prowadzeniu zespołu.

Autor: Jakub Rożek

22.03.2017 22:57

- Będzie to duet trenerski. Liczymy, że doświadczenie Mariusza Jurasika pomoże nam zdobywać punkty i awansować w tabeli – powiedział nam wiceprezes ostrowieckiego klubu Karol Szewczyk.

Piłkarze ręczni KSZO Odlewni fatalnie rozpoczęli rundę rewanżową. W siedmiu tegorocznych meczach zdobyli zaledwie jeden punkt i spadli na 12 miejsce, które jest zagrożone degradacją do II ligi. W najbliższą sobotę o g.17.30 podejmować będą w derbach regionu świętokrzyskiego KSSPR Końskie.

- Zdecydowałem się pomóc ostrowieckiej drużynie, bo bardzo nie lubię być bezrobotny. Widziałem już pierwszy trening zespołu i wiem, że chłopcy potrafią grać. Mam nadzieję, że pokażą to już w meczu z KSSPR Końskie. – powiedział nam Mariusz Jurasik.

Były reprezentant Polski i zawodnik Vive Kielce po zakończeniu sportowej kariery prowadził dwa kluby PGNIG Superligi: Górnik Zabrze i Sandra SPA Pogoń Szczecin.

 

icon-tag

Tagi do tego wpisu

KSZO Odlewnia RK Ostrowiec Św.