Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Zapisz się i zbadaj za darmo wzrok

Z bezpłatnych, przesiewowych badań okulistycznych wykrywających jaskrę będzie można skorzystać w najbliższą sobotę. W Wojewódzkiej Przychodni Przyszpitalnej przy ulicy Artwińskiego 1 przyjmować będą specjaliści z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego.

Autor: Iwona Murawska

15.03.2017 14:46

image 07.05.2016 Kielce. Rynek. Happening "Wyprzedź cukrzycę". Można też było zbadać wzrok. Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Jak informuje Anna Mazur-Kałuża, rzecznik lecznicy, konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty.

- Akcja adresowana jest do pacjentów, którzy nie odwiedzili okulisty co najmniej przez ostatni rok i nie są chorzy na jaskrę. Lekarze badać będą ciśnienie i dno oka. Pacjenci dodatkowo proszeni będą o wypełnienie ankiety - dodaje Anna Mazur-Kałuża.

Na badania można się zarejestrować w godzinach 7.00 - 14.30 pod numerem telefonu 41 367 15 54. Liczba miejsc jest ograniczona, a pacjenci zapisywani będą na konkretne godziny. W sobotę uczestnicy akcji w pierwszej kolejności powinny zgłosić się do rejestracji do pokoju numer 3, który znajduje się na parterze w budynku przychodni.

Akcja, organizowana jest pod patronatem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i ma związek z trwającym Światowym Tygodniem Jaskry.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Kielce Okulista zdrowie badania wzroku RK Zdrowie RK Kielce