Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Koleją do kultury

Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej dołączyło do akcji „Koleją do kultury”. Każdy pasażer, który kupi bilet Kolei Mazowieckich będzie mógł skorzystać z 50-procentowej zniżki, żeby odwiedzić placówkę.

Autor: Karol Żak

12.02.2017 09:21

image Piknik Historyczny w Muzeum Orła Białego w Skarżysku Kamiennej Fot. Stanisław Blinstrub / Radio Kielce
Komentarze

Jak informuje Monika Kowalczyk, dyrektor skarżyskiego muzeum - ze zniżki może skorzystać każdy, kto kupi bilet na pociąg zarówno w kasie, jak również u kierownika pociągu. Bilet może być kartonikowy, ale też zakodowany na Karcie Mazowieckiej lub zakupiony za pomocą systemu SkyCash. W dwóch ostatnich przypadkach należy zachować potwierdzenie zakupu biletu. Zniżka przysługuje w ciągu 30 dni po upływie terminu ważności biletu na pociąg.

- Koleje Mazowieckie dojeżdżają do Skarżyska-Kamiennej, dlatego my, jako jedyna placówka kultury w naszym regionie, włączyliśmy się do tego mazowieckiego projektu. Chcemy zachęcić turystów z Mazowsza, żeby mogli skorzystać z oferty proponowanej przez Świętokrzyskie. Liczymy też na to, że mieszkańcy naszego regionu, którzy podróżują Kolejami Mazowieckimi skorzystają z tej okazji - powiedziała Monika Kowalczyk.

W akcji, która potrwa do końca roku bierze udział także 13 innych placówek kulturalnych, głównie z województwa mazowieckiego. Koleje Mazowieckie to przewoźnik, którego pociągami można dojechać ze Skarżyska bezpośrednio m.in. do Radomia i Warszawy.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Skarżysko-Kamienna Muzeum Orła Białego Koleje Mazowieckie RK Starachowice