Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Psycholog w Internecie pomoże dzieciom z problemami

Internetowe porady dla rodziców wprowadzi Miejski Zespół Poradni Psychologiczno- Pedagogicznych w Kielcach. Jak mówi Anna Hajdukiewicz, dyrektor placówki - porady będą odbywać się w formie webinariów. Pracownik poradni będzie przedstawiał rodzicom konkretny temat, a ci za pośrednictwem czatu mogą mu zadawać pytania. Anna Hajdukiewicz tłumaczy, że dzięki webinariom będzie można pomóc wielu rodzicom.

Autor: Daniel Lenart

06.02.2017 08:58

image Klawiatura komputerowa Fot. Piotr Michalski / Radio Kielce
Komentarze

- Wielu rodziców ma jakieś pytania, niejasności i chciałoby się poradzić specjalistów. Nie wszyscy mogą dojechać do poradni, a dzięki webinariom będziemy mogli pomóc rozwiązać ich kłopoty - informuje Anna Hajdukiewicz.

Z pomocy pedagogów, psychologów czy logopedów będą mogli korzystać również rodzice spoza Kielc. Jak mówi Anna Hajdukiewicz - mieszkańcy małych miejscowości często mają utrudniony dostęp do specjalisty, który pomógłby rozwiązać problemy dziecka.

- Wiadomo, że problemów wychowawczych jest mnóstwo. Wiele dzieci ma też kłopoty z mową. Dlatego część webinariów będą prowadzić logopedzi. Mamy w planach mówienie też o błędach wychowawczych, jakie najczęściej popełniamy i jak ich unikać. Tematów jest wiele, mam nadzieję, że kolejne podpowiedzą nam sami rodzice. Informacje o webinariach będą pojawiać się na naszej stronie internetowej - tłumaczy Anna Hajdukiewicz.

Cykl webinariów dla rodziców powinien rozpocząć się już w lutym. Wstępnie zaplanowano, że będą one odbywać się we wtorki po południu.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Psychologia Dziecko