Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Szpital przeniósł izby przyjęć

W Szpitalu Kieleckim zmieniono miejsce izby przyjęć ogólnej i chirurgicznej. Do tej pory znajdowały się one w starej części lecznicy, wzdłuż głównego korytarza na parterze. Izby przyjęć przeniesiono do nowego skrzydła.

Autor: Iwona Murawska

02.02.2017 16:02

image 2017-02-02 Szpital Kielecki, izba przyjęć Fot. Iwona Murawska / Radio Kielce
Komentarze

Jak informuje Ewa Banach, kierownik izby przyjęć w Szpitalu Kieleckim, obie izby funkcjonują teraz w nowoczesnym pawilonie oddanym do użytku w połowie ubiegłego roku.

- Izba przyjęć jest przestronna, czysta, i ciepła. Jest też dobrze oznakowana więc chorzy nie powinni więc mieć problemów z trafieniem. Na ścianach, już od głównego wejścia do lecznicy, znajdują się tablice informacyjne wskazujące, jak dotrzeć do nowej izby - dodaje doktor Banach.

Pacjenci chcący dostać się do izby przyjęć w nowej lokalizacji w dalszym ciągu mogą wchodzić głównym wejściem szpitala lub bezpośrednio do nowego pawilonu, wejściem od strony dziedzińca. Natomiast w starej części budynku, gdzie do tej pory mieściła się izba przyjęć, dyrekcja Szpitala Kieleckiego rozważa możliwość uruchomienia działalności, która wspomagałaby pracę lecznicy i służyła pacjentom. Pod uwagę brane jest m.in. otwarcie apteki, sklepu medycznego czy niewielkiej kawiarni.

Bez zmian pozostaje natomiast lokalizacja izby przyjęć ginekologiczno-położniczej.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Izba przyjęć Szpital Kielecki Warto wiedzieć