Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Będzie pikieta pod biurem PiS. Krzysztof Lipiec zaskoczony inicjatywą

W rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego - 13 grudnia przed biurem poselskim Prawa i Sprawiedliwości w Kielcach ma odbyć się pikieta. Podobne akcje są planowane w całej Polsce. Mają być protestem przeciwko polityce PiS. Organizuje je m.in. Komitet Obrony Demokracji.

Autor: Robert Kałuża

05.12.2016 11:58

image 05.12.2016. Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskich struktur Prawa i Spraweidliwości Fot. Kamil Król / Radio Kielce

Poseł PiS Krzysztof Lipiec jest zdziwiony tą inicjatywą. Jesteśmy tak naprawdę jedynym środowiskiem politycznym, które zawsze pamiętało o tragicznych wydarzeniach sprzed 35 lat - powiedział poseł Krzysztof Lipiec, komentując planowane protesty.

Poseł poinformował, że 13 grudnia będzie w Warszawie. Tam Prawo i Sprawiedliwość organizuje swoją manifestację upamiętniającą wydarzenia z lat 1981 – 1983.

Gość Radia Kielce powiedział, że po wyborze na prezesa partii w okręgu świętokrzyskim otrzymał gratulacje od Jarosława Kaczyńskiego, ale jednocześnie nowe zadania do wykonania. Podkreślił, że PiS przygotowuje się do wyborów w strukturach gminnych i powiatowych. W lutym odbędzie się natomiast Kongres Prawa i Sprawiedliwości.

Posłuchaj Rozmowy Dnia:

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Krzysztof Lipiec Rozmowa Dnia PiS