Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Szczypiorniści odwiedzili przedszkole

Piłkarze ręczni Vive Tauronu Kielce przeczytali dzieciom bajkę. Spotkanie w przedszkolu samorządowym numer 40 zorganizowano w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom”. Ma ona zachęcić rodziców aby czytali swoim pociechom, przynajmniej 20 minut dziennie.

21.11.2016 19:43

image 21.11.2016 Kielce. Piłkarze ręczni Vive Tauron Kielce Patryk Walczak i Darko Djikic spotkali się z dziećmi z przedszkola samorządowego nr 40. Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce
Komentarze

W Przedszkolu, które odwiedzili piłkarze jest specjalny kącik, w którym czytane są bajki. Dzieci mówią, że bardzo lubią to miejsce. Z zaciekawieniem słuchają w nim historyjek czytanych przez dorosłych. Patryk Walczak i Darko Djukić przeczytali dzieciom bajkę z serii "Franklin i przyjaciele”. Opowiadała o tym, że dzięki pomocy swoich przyjaciół można osiągnąć wymarzony cel. Uczyła koleżeństwa. Pokazała, że przy pomocy bliskich łatwiej jest rozwiązywać problemy.

Piłkarze opowiedzieli także przedszkolakom o swojej pracy i odpowiadali na pytania najmłodszych. Dzieci natomiast zaśpiewały piłkarzom piosenkę. Pracownicy przedszkola podkreślają, że akcja będzie kontynuowana. Następnym gościem będzie policjantka, która także przeczyta bajkę, opowie też o bezpiecznym poruszaniu się po ulicach.

 


Magdalena Nowak

Galeria zdjęć Kielce. Vive w przedszkolu czytało (21.11.2016) [Zdjęcia: 21]