Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Posłowie PiS podsumują rok rządów

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości z naszego regionu będą pod koniec października organizować spotkania mające na celu podsumowanie roku rządów Beaty Szydło. Poseł Krzysztof Lipiec mówi, że rząd konsekwentnie realizuje obietnice jakie przedstawił podczas kampanii wyborczej. Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości chcą skonsultować z mieszkańcami kolejne pomysły jakie rząd chce zaproponować Polakom.

Autor: Wiktor Dziarmaga

03.10.2016 15:19

image 3.10.2016 Kielce. Konferencja prasowa polityków Prawa i Sprawiedliwości. Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

Zdaniem parlamentarzysty taka forma komunikacji przynosi najlepsze efekty. Jako przykład podaje dwa programy Rodzina 500+ oraz Mieszkanie +. Jego zdaniem oba wpisują się w oczekiwania Polaków. - Obie propozycje były konsultowane z mieszkańcami i teraz widzimy że Polacy są z nich zadowoleni - mówi poseł Krzysztof Lipiec.

pis
Parlamentarzysta odniósł się również do  wczorajszej konwencji Platformy Obywatelskiej. Jego zdaniem wczorajsze posiedzenie PO było kompromitacją. Jak powiedział partia, która rości sobie prawa do największego ugrupowania opozycyjnego nie przedstawiła żadnych konkretów na usprawnienie działania państwa oraz nie ma pomysłów na swoją dalszą polityczną działalność.

Jedynym pomysłem jest likwidacja IPN i Centralnego Biura Antykorupcyjnego. W opinii posła przez osiem lat rządów Platformy wielkie afery, w które zmieszany był rząd były zamiatane pod dywan. Teraz gdy zajęło się tym CBA - Platforma domaga się likwidacji tej formacji.

Spotkania z przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości mają rozpocząć się 25 października w rocznice wygranych wyborów. Posłowie i senatorowie będą chcieli odwiedzić wszystkie powiaty w naszym regionie.

pis

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Krzysztof Lipiec PiS