Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Kulturalne atrakcje dla dzieci w Pińczowie

Pracownicy pińczowskiego Centrum Kultury i miejscowej biblioteki prowadzą zajęcia dla dzieci pod hasłem "Wakacje - pociąg do kultury". Wśród propozycji są m. in. warsztaty komputerowe, których uczestnicy poznają tajniki programowania. Przygotowano także konkurs wiedzy o piratach oraz warsztaty gry na ukulele, animacji poklatkowej i robotyki.

03.08.2016 06:49

image 03.08.2016. "Wakacje - pociąg do kultury" - zajęcia dla dzieci w Centrum Kultury w Pińczowie Fot. Kamil Włosowicz / Radio Kielce

Jak informuje Katarzyna Wojniak z Centrum Kultury, zajęcia cieszą się dużym powodzeniem wśród młodych mieszkańców Pińczowa i okolic. - W tym roku jest wielu uczestników, co przerosło nasze oczekiwania - podkreśla. Katarzyna Wojniak dodaje również, że jedną z ciekawszych form było przygotowanie przez dzieci dużej planszy gry, na której własnoręcznie namalowały zabytki Pińczowa, a następnie z pomocą opiekunów stworzyły do niej scenariusz.

Wiktoria, jedna z uczestniczek zajęć mówi, że ta forma spędzania wolnego czasu bardzo jej się podoba. - Centrum Kultury oferuje zajęcia dla dzieci, które nie wyjeżdżają na wakacje, lecz zostają na miejscu. Dzięki temu mogą spędzić czas w gronie kolegów i nie nudzą się - dodaje .      

Zajęcia w Centrum Kultury potrwają do końca wakacji.

Kamil Włosowicz

Galeria zdjęć "Wakacje - pociąg do kultury" - zajęcia dla dzieci w Centrum Kultury w Pińczowie (3 sieprnia 2016) [Zdjęcia: 5]
icon-tag

Tagi do tego wpisu

Pińczów