Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Babcie i dziadkowie obchodzą swoje święto

To jedne z najprzyjemniejszych świąt w ciągu roku. Od przeszło pół wieku, 21 stycznia w Polsce obchodzimy Dzień Babci, a dzień później Dzień Dziadka. O tych ważnych datach pamiętają zarówno młodsi, jak i nieco bardziej zaawansowani wnuczkowie.

21.01.2015 17:05

image Laurki Fot. Krzysztof Żołądek / Radio Kielce

Wielu przedszkolaków przygotowało laurki, zdobione serca i inne ręcznie wykonane upominki. W Przedszkolu Samorządowym nr 19 na kieleckim osiedlu Na Stoku były także z wiersze i piosenki.  Zawsze przy takiej okazji zapraszamy babcie i dziadków - mówi Beata Schmid, dyrektor przedszkola. Jak przyznały same dzieci – dziadków kochają tak po prostu, a swoją miłością obdarzają ich za wspólną zabawę, za słodycze i poświęcany im czas. W podziękowaniu przedszkolaki przygotowały kolorowe laurki, czerwone serca z życzeniami oraz kolorowe kwiaty ze swoim zdjęciem.                  

W ostatnich latach babcie i dziadkowie stali się bardziej nowocześni. Kontaktują się z wnukami poprzez komunikatory internetowe, piszą maile, ale jedno się nie zmieniło – dla wnuków są w stanie zrobić wszystko.            

Nam tylko pozostaje dołączyć się do składanych dziś babciom i dziadkom życzeń. 100 LAT !!!!

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Dzień Babci Dzień Dziadka