Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Korona Handball się wzmacnia

Rozgrywające Katarzyna Tutaj i Izabela Woźniak zasiliły drużynę piłkarek ręcznych Korony Handball Kielce. Dwie doświadczone zawodniczki związały się z beniaminkiem I ligi do końca sezonu. – Biorąc po uwagę nasze problemy kadrowe to ogromne wzmocnienie zespołu – powiedział członek zarządu klubu Grzegorz Boszczyk.

Autor: Rafał Szymczyk

05.11.2014 19:28

image Rewanżowy mecz barażowy o wejście do I ligi piłkarek ręcznych: Ruch II Chorzów - Korona Handball Kielce Fot. Kamil Król / Radio Kielce

29 –letnia Katarzyna Tutaj ponad trzy lata temu, ze względów zdrowotnych, przestała grać w piłkę ręczną. Problemy z kręgosłupem to już jednak przeszłość i jest gotowa pomóc Koronie Handball. – Na treningach prezentuje się świetnie – stwierdził Grzegorz Boszczyk.

Izabela Woźniak miała roczną przerwę w występach na parkiecie. Jaj pozyskanie zainteresowana była grająca w PGNiG Superlidze Piotrcovia Piotrków Trybunalski, ale 22 – letnia szczypiornistka wybrała ofertę Korony Handball.

Katarzyna Tutaj i Izabela Woźniak są wychowankami kieleckiego klubu. Drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Popowicza zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w I lidze. 

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Korona Handball