Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Beniaminek inauguruje sezon przed własną publicznością

Bez kontuzjowanych Aleksandry Januchty, Agnieszki Młynarskiej, Karoliny Mochockiej, Sandry Ziemnickiej i Anny Pindy, będzie musiała sobie radzić drużyna Korony Handball Kielce w meczu 2. kolejki I ligi piłkarek ręcznych przeciwko MKS AZS UMCS Lublin. Spotkanie rozegrane zostanie w hali przy ulicy. Krakowskiej w sobotę o godzinie 16.00.

Autor: Rafał Szymczyk

26.09.2014 12:41

image Korona Handball Kielce Fot. Kamil Król / Radio Kielce

Na inaugurację sezonu, beniaminek rozgrywek, przegrał na wyjeździe z SMS ZPRP Płock. Trener Tomasz Popowicz jest przekonany, że przed własną publicznością kielczanki zdobędą komplet punktów. – Na pewno musimy bardziej zadbać o szczegóły taktyczne, zarówno w ataku jak i w obronie. Nie czekać na przeciwnika, grać odważnie, wystrzegając się błędów i złych decyzji – powiedział szkoleniowiec Korony Handball.

– Mieliśmy falstart w Płocku wynikający z tremy debiutanckiej. Wiele nie trzeba zmieniać. Dziewczyny muszą zagrać na miarę swoich możliwości i będzie dobrze. Zapraszam kibiców na to spotkanie. Chcemy, aby Krakowska 72 była w tym sezonie twierdzą nie do zdobycia – stwierdził członek zarządu kieleckiego klubu Krzysztof Demko.   

Mecz 2. kolejki I ligi piłkarek ręcznych, w którym Korona Handbal zmierzy się w hali przy ul. Krakowskiej z MKS AZS UMCS Lublin, rozpocznie się w sobotę o godzinie 16.00.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Korona Handball