Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Będą utrudnienia na kieleckich ulicach

Przez trzy najbliższe dni, kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami na kieleckich ulicach. Będą one spowodowane odbywającymi się w Kielcach wydarzeniami artystycznymi i sportowymi.

Autor: Robert Felczak

29.08.2014 15:42

image Poważne zmiany i utrudnienia w ruchu w centrum Kielc. Ul. Jana Pawła II Fot. Kamil Król / Radio Kielce
Komentarze

W piątek, 29 sierpnia oraz w niedzielę 31 sierpnia zamknięte dla ruchu zostaną ulice Osobna i Granitowa. W piątek, pomiędzy godziną 18 a 21, natomiast w niedzielę od 18 do 22. Osoby, które przyjadą na imprezy organizowane w amfiteatrze Kadzielnia będą mogły zaparkować samochody na parkingach przy ulicach Bocznej, Gagarina, Legionów, Szczepaniaka oraz przy pomniku "Homo Homini”.

Natomiast w sobotę, 30 sierpnia kierowcy powinni zachować ostrożność jadąc Wrzosową i Karskiego. Pomiędzy godziną 7 a 19, tymi ulicami mogą przejeżdżać zawodnicy rywalizujący w Amatorskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Górskim. Zamknięte dla ruchu będą ulice Oboźna i Narciarska oraz Dąbrowszczaków pomiędzy skrzyżowaniami z Karskiego i Oboźną.

W sobotę utrudnienia będą także w rejonie stadionu piłkarskiego przy ulicy Ściegiennego. Od godziny 17.30 do 23 wyłączona z ruchu będzie aleja Legionów od skrzyżowania ulic Gagarina i Sołtysiaka "Barabasza” do placu Piłsudskiego. Zamknięte dla ruchu będzie także ulica Kwasa od bramy cmentarza do skrzyżowania z Sołtysiaka "Barabasza”.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

utrudnienia