Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Youssef Sleiman dyrektorem szpitala w Czerwonej Górze

Youssef Sleiman został wybrany na dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Czerwonej Górze. Zarząd województwa świętokrzyskiego jednogłośnie zdecydował o powołaniu go na to stanowisko.

Autor: Iwona Murawska

28.08.2013 12:50

image Szpital Czerwona Góra Fot.

Przewodniczący komisji konkursowej i jednocześnie wicemarszałek województwa, odpowiedzialny w regionie za służbę zdrowia Grzegorz Świercz informuje, że o werdykcie zadecydowała m.in. koncepcja rozwoju szpitala, którą przedstawił dr Sleiman. Plan zakłada m. in. tworzenie nowych oddziałów oraz poszerzanie działalności placówki.

Jak dodaje wicemarszałek Świercz, wybór nowego dyrektora kończy pewien etap destabilizacji tej placówki. Ponadto swoją dotychczasową pracą, pełniąc obowiązki dyrektora lecznicy w Czerwonej Górze, doktor przekonał zarząd województwa, że zasługuje na zaufanie.   

Youssef Sleiman pochodzi z Libanu, jest lekarzem pulmonologiem W tej lecznicy zatrudniony jest od ponad 20 lat. Pracował jako zastępca kierownika oddziału pulmonologicznego i koordynator Pracowni Badań Czynnościowych Układu Oddechowego. Umowa z nowym dyrektorem zostanie podpisana na sześć lat.

Jak już informowaliśmy, poprzedni dyrektor tej lecznicy Przemysław W. został odwołany w kwietniu, tuż po powołaniu go na to stanowisko. Okazało się, że posługiwał się sfałszowanymi dokumentami m.in. dyplomem lekarskim.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

szpital Dyrektor Czerwona Góra