Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

NFZ licznie odwiedzany w sobotę

Kilkaset osób skorzystało z dnia otwartego w świętokrzyskim oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia. Najwięcej osób postanowiło wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Równie dużym zainteresowaniem cieszyło się uzyskanie loginu i hasła do systemu ZIP – Zintegrowanego Informatora Pacjenta.

13.07.2013 16:23

image Formularze EKUZ Fot. Krzysztof Żolądek / Radio Kielce

Dla odwiedzających budynek NFZ w Kielcach, a także w Ostrowcu Świętokrzyskim, sobota była jedynym dniem, w którym mogli wygospodarować wolną chwilę na załatwienie swoich spraw.
Wakacje to okres, w którym zainteresowanie  ubezpieczeniem w krajach europejskich zdecydowanie wzrasta, ale takiego ruchu się nie spodziewaliśmy. Momentami na korytarzach było ciasno - powiedziała w rozmowie z Radiem Kielce Beata Szczepanek, rzecznik prasowy świętokrzyskiego oddziału NFZ. Poza kartą EKUZ dużym zainteresowaniem cieszyło się uzyskanie dostępu do systemu ZIP, w którym pacjenci mogą zobaczyć całą swoją historię choroby, nazwy leków i wiele innych danych - dodała Beata Szczepanek.

W sobotę oddziały NFZ były czynne w godzinach od 8.00 do 16.00. Beata Szczepanek przypomina ponadto, że w poniedziałki w Kielcach czas pracy oddziału wydłużono do godziny 18.00.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

RK Kielce NFZ Dzień Otwarty