Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Dzień otwarty w NFZ

Dzień otwarty organizuje dziś świętokrzyski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia. Jak informuje rzecznik instytucji Beata Szczepanek - klienci, którzy przyjdą do urzędu będą mogli załatwić wszystkie sprawy tak, jak w normalny dzień pracy NFZ. Można m.in. sprawdzić swoje ubezpieczenie i wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Autor: Iwona Murawska

13.07.2013 08:25

image NFZ Fot. Kamil Król / Radio Kielce

Ponadto można pobrać login i hasło do Zintegrowanego Informatora Pacjenta, złożyć wniosek do sanatorium, potwierdzić zlecenie na przedmioty ortopedyczne, czy porozmawiać z pracownikami sekcji skarg i wniosków.

Składanie wniosków na leczenie uzdrowiskowe i zleceń do potwierdzenia na środki ortopedyczne w świętokrzyskim oddziale NFZ jest możliwe przez 24 godziny na dobę, także w niedziele i święta. Wystarczy dokumenty wrzucić do specjalnie oznakowanych i zabezpieczonych skrzynek, mieszczących się na ścianie budynku głównego Funduszu.

Dzień otwarty organizuje dziś także filia świętokrzyskiego oddziału NFZ w Ostrowcu Świętokrzyskim. Placówki będą czynne od 8.00 do 16.00.


icon-tag

Tagi do tego wpisu

RK Kielce NFZ Dzień Otwarty