Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Mali piłkarze nie mogli się doczekać wspólnych treningów

Zgodnie z ustaleniami rządu nadal nieczynne są place zabaw, siłownie zewnętrzne, czy miejsca do grillowania. Można natomiast korzystać z boisk, z zachowaniem obowiązujących zasad. Jednoczenie na obiekcie może przebywać sześć osób plus trener.

Autor: Stanisław Blinstrub

10.05.2020 12:12

image 10.05.2020. Kielce. Trening jednej z grup dziecięcych Korony Kielce Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

Po zajęciach przeprowadzana jest dezynfekcja sprzętu, a młodzi piłkarze nie mogą korzystać z szatni. Dojście na stadion tylko w maseczkach, ale nie trzeba z nich korzystać podczas treningu. W Kielcach do dyspozycji miłośników sportu są m.in. boiska przy ulicy Kusocińskiego, Szczepaniaka oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Ściegiennego.

Na tym ostatnim obiekcie pojawili młodzi piłkarze Korony. Dzieci pod okiem trenera doskonaliły swoje umiejętności piłkarskie. Nastoletni Tomek nie mógł już się doczekać dnia wznowienia treningów. Jak powiedział Radiu Kielce tęsknił za wspólną grą z kolegami rozwijaniem swoich umiejętności.

Ze wznowienia zajęć zadowolone są też mamy. - Dzieci w domach rozpierała energia, a teraz mogą rozwijać swoje zdolności. Trenowanie w domu, czy przed domem, to nie to samo co zajęcia z trenerem - mówiła jedna z nich. 

Kielce. Trening jednej z grup dziecięcych Korony Kielce [Zdjęcia: 13]
icon-tag

Tagi do tego wpisu

plac zabaw ul. Ściegiennego siłownia Kusocińskiego Szczepaniaka RK Kielce boiska