Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Narkotyki w buskim mieszkaniu

27-letnia kobieta i 34-letni mężczyzna zostali zatrzymani za posiadanie narkotyków. W ich mieszkaniu w powiecie buskim znaleziono dwa woreczki foliowe z zawartością białego proszku. Wstępne badanie testerem wykazało, że jest to amfetamina.

Autor: Monika Miller

07.05.2020 10:18

image Zabezpieczone substancje Fot. / Policja Świętokrzyska

Tomasz Piwowarski z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju informuje, że wczoraj policjanci kryminalni postanowili zweryfikować wiedzę dotyczącą 27-letniej kobiety i jej 34-letniego znajomego. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mogą przechowywać narkotyki w miejscu swojego zamieszkania.

W obecności współwłaściciela posesji kryminalni przeszukali pokój zajmowany przez parę. Wówczas znaleźli ukryte w różnych miejscach dwa woreczki foliowe z zawartością białego proszku. Wstępne badanie zabezpieczonej substancji wykazało, że jest to amfetamina o wadze 13 gramów.

W trakcie działań na miejscu zjawiła się 27-latka oraz jej współlokator. Także oni zostali poddani kontroli. Kobieta miała przy sobie porcję narkotyku. Oboje zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy. Podczas przesłuchania kobieta przyznała się, że narkotyki należą do niej. Śledczy po przesłuchaniu zwolnili obie osoby. Zabezpieczone substancje trafią do policyjnego laboratorium, gdzie poddane zostaną szczegółowym badaniom.

Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych kobiecie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Busko-Zdrój narkotyki RK Kazimierza Wielka Policja Państwowa Tomasz Piwowarski
other news

Podobne wiadomości

Śmiertelny wypadek w Górkach Klimontowskich. Policja bada okoliczności zdarzenia

Śmiertelny wypadek w Górkach Klimontowskich. Policja bada okoliczności zdarzenia

Śląskie. Policja ostrzega przed wyłudzeniami

Śląskie. Policja ostrzega przed wyłudzeniami "na dezynfekcję przesyłki"

Dwóch mieszkańców Skarżyska zatrzymanych za narkotyki

Dwóch mieszkańców Skarżyska zatrzymanych za narkotyki