Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Najnowsza propozycja programowa TVP3 Kielce

„Popołudnie z TVP3 Kielce”- to nowa propozycja regionalnego ośrodka telewizji w Kielcach. W programie będą poruszane ważne, aktualne tematy: edukacji, zdrowia, gospodarki, kultury i sportu.

Autor: Ewa Golińska

05.05.2020 16:15

image Na zdjęciu: Przemysław Predygier - dyrektor TVP3 Kielce Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

Półgodzinny program na żywo, można będzie oglądać cztery razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku o 17.30. Każdego dnia podejmowany będzie inny temat wiodący.

W poniedziałki autorzy poruszą kwestie edukacji, we wtorek- zdrowia, środa będzie poświęcona gospodarce, kulturze i tematyce sportowej, a w czwartek będą omawiane tematy społeczne i związane z bezpieczeństwem. Sporo uwagi będzie poświęcone aktualnej sytuacji, związanej z epidemią koronawirusa w regionie.

Program tworzy zespół doświadczonych dziennikarzy i prezenterów TVP3 Kielce, których widzowie kojarzą z m.in. z porannym programem anteny „Dobry Dzień z TVP3 Kielce”, podobna jest też jego formuła. Realizowany będzie z zachowaniem wszystkich reguł bezpieczeństwa związanego z wytycznymi sanitarnymi.

Rozmowy z gośćmi prowadzone będą za pośrednictwem łączeń internetowych. Każdy odcinek zostanie zamieszczony na stronie: www.kielce.tvp.pl 

icon-tag

Tagi do tego wpisu

TVP3 Kielce RK Kielce
other news

Podobne wiadomości

Jak nakręcić dobry film? Radzi Piotr Łataś z TVP3 Kielce [POSŁUCHAJ]

Jak nakręcić dobry film? Radzi Piotr Łataś z TVP3 Kielce [POSŁUCHAJ]

Radio Kielce i TVP3 Kielce promują noszenie elementów odblaskowych!

Radio Kielce i TVP3 Kielce promują noszenie elementów odblaskowych!