Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Przewoził dziecko pod kocem, a w schowku miał narkotyki

W niedzielne południe opatowscy policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę kierującego mazdą, z którym w osobowym aucie podróżowały jeszcze trzy dorosłe osoby oraz dwoje dzieci bez fotelików.

Autor: Marek Orkisz

14.04.2020 11:22

image   Fot. Piotr Kwaśniewski / Radio Kielce

Jak się okazało, młodsze z nich schowane było na podłodze pod kocem. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a w samochodzie mundurowi znaleźli narkotyki.

Policjanci patrolujący okolicę w miejscowości Tarłów zauważyli mazdę, którą podróżowała czwórka dorosłych. Funkcjonariusze zatrzymali pojazdy, aby ustalić cel podróży. Po zatrzymaniu okazało się, kierowca nie posiada uprawnień. W samochodzie na tylnej kanapie pomiędzy dorosłymi podróżowała 5-latka bez fotelika ochronnego, natomiast jej 2-letni brat był na podłodze przykryty kocem.

Policjanci postanowili sprawdzić osoby dorosłe i pojazd. Jak się okazało 28-letni pasażer w paczce po papierosach miał szklaną lufkę z zawartością suszu roślinnego oraz zawiniątko z podobna zwartością. Natomiast w schowku kierowcy znaleziono dwie torebki z białym proszkiem, który po wstępnych badaniach okazał się amfetaminą i zawiniątko z marihuaną. Teraz kierowca odpowie przed sądem.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

policja narkotyki Tarłów RK Ostrowiec Św.
other news

Podobne wiadomości

Kielczanin zatrzymany za narkotyki

Kielczanin zatrzymany za narkotyki

Dwóch mieszkańców Skarżyska zatrzymanych za narkotyki

Dwóch mieszkańców Skarżyska zatrzymanych za narkotyki