Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Ukradł rower sprzed poczty

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Połańcu będąc po służbie zatrzymał sprawcę kradzieży roweru. Złodziej wykorzystując nieobecność właścicielki zabrał jej jednoślad, gdy pozostawiła go na chwilę przed budynkiem poczty. Za kradzież ukarany został mandatem karnym.

Autor: Radosław Podsiadły

31.03.2020 11:29

image   Fot. Piotr Kwaśniewski / Radio Kielce

Wczoraj dyżurny staszowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży roweru. Z uwagi na to, że 65-letnia zgłaszająca sprawowała opiekę nad chorą matką, dyżurny do jej miejsca zamieszkania skierował dzielnicowego.

Policjant w rozmowie z pokrzywdzoną ustalił okoliczności kradzieży, a także wszystkie szczegóły dotyczące wyglądu pojazdu. W trakcie rozmowy kobieta poinformowała funkcjonariusza o tym, że w godzinach przedpołudniowych zostawiła rower przed budynkiem urzędu pocztowego. Po 10 minutach wyszła i zorientowała się, że ktoś odjechał jej rowerem. Wartość skradzionego jednośladu wyceniła na kwotę 500 zł.

Wracając do domu, po zakończonej służbie dzielnicowy z połanieckiego komisariatu zaważył mężczyznę poruszającego się rowerem, dokładnie takim, jaki opisywała w zgłoszeniu kradzieży kobieta. Policjant ujął mężczyznę i powiadomił dyżurnego. Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli rower, a także zatrzymali mężczyznę. 36-latek w trakcie wykonywanych czynności przyznał się do kradzieży, za co ukarany został grzywną w drodze mandatu karnego.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

policja Staszów Połaniec kradzież RK Sandomierz
other news

Podobne wiadomości

Ukradł samochód podczas próbnej jazdy

Ukradł samochód podczas próbnej jazdy

Ktoś ukradł figurkę Jezusa z szopki na opatowskim Rynku

Ktoś ukradł figurkę Jezusa z szopki na opatowskim Rynku

Ukradł koparkę. Grozi mu 10 lat więzienia

Ukradł koparkę. Grozi mu 10 lat więzienia

Ukradł sprzęt za setki tysięcy złotych

Ukradł sprzęt za setki tysięcy złotych