Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Z jędrzejowskiej sceny popłynęły muzyczne dedykacje

Z okazji Dnia Kobiet w Jędrzejowie odbył się Koncert z Dedykacją. Przed publicznością zaprezentowały się rożne formacje tanecznego zespołu Parada, zespól Ekstremum, wokaliści Małej Akademii Śpiewu, uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta.

Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda

08.03.2020 19:17

image 08.03.2020. Jędrzejów. Koncert z Dedykacją w Centrum Kultury w Jędrzejowie Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Podczas koncertu nie zabrało oczywiście życzeń. Kwiaty paniom związanym z jędrzejowskim Centrum Kultury oraz współpracującym z placówką wręczył burmistrz Marcin Piszczek. Potem zwrócił się do wszystkich pań.

- To doskonała okazja, aby żonom, córkom, matkom złożyć najserdeczniejsze życzenia od urzędu miejskiego i jędrzejowskiej rady miejskiej, aby ten dzisiejszy dzień trwał dla Was panie przez cały rok. Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet - mówił Marcin Piszczek.

Jak powiedział Józef Straszak, dyrektor Centrum Kultury w Jędrzejowie, Koncerty z Dedykacją z okazji Dnia Kobiet mają już przynajmniej kilkunastoletnią tradycję. Są okazją do zaprezentowania dorobku Centrum Kultury w Jędrzejowie, ale też zadedykowania pięknych utworów muzycznych i tanecznych wybranym paniom.

W powiecie jędrzejowskim koncerty z okazji Dnia Kobiet odbyły się dziś również w Sędziszowie, Małogoszczu oraz w Wodzisławiu.

08.03.2020. Jędrzejów. Koncert z Dedykacją w Centrum Kultury w JędrzejowieFot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Centrum Kultury Dzień Kobiet RK Jędrzejów Marcin Piszczek
other news

Podobne wiadomości

Teatralny i muzyczny Dzień Kobiet w Jędrzejowie

Teatralny i muzyczny Dzień Kobiet w Jędrzejowie