Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Podejrzenia okazały się słuszne. W bagażniku auta była amfetamina

O posiadanie znacznej ilości narkotyków jest podejrzany 25-latek pochodzący z gminy Małogoszcz w powiecie jędrzejowskim.

Autor: Radosław Podsiadły

26.02.2020 15:49

image Kieleccy kryminalni w trakcie kontroli osobowego aut ujawnili w bagażniku reklamówkę z zawartością 72 gramów białego proszku. Wstępnie został on zidentyfikowany jako amfetamina Fot. / KMP w Kielcach
Komentarze

Kieleccy policjanci w trakcie kontroli osobowego audi znaleźli w bagażniku reklamówkę z zawartością 72 gramów amfetaminy. Dodatkowo tester wykazał, że mężczyzna kierował pojazdem pod wpływem narkotyków.

Do zatrzymania doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w gminie Chęciny. Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach około godziny 1:00 zauważyli audi, za kierownicą którego siedział młody mężczyzna. Funkcjonariusze rozpoznali 25-latka mającego w przeszłości konflikty z prawem. Podejrzewali, że mężczyzna ma związek z narkotykowym procederem i postanowili dokładnie skontrolować auto.

Szczegółowa kontrola dała odpowiedź, jaki był powód zdenerwowania kierowcy. W bagażniku kryminalni natrafili na reklamówkę, w której znajdował się worek z białym proszkiem. Już wstępny test wykazał, że była to amfetamina.

Mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

policja RK Kielce amfetamina