Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

nasze audycje

Na Każdą Pogodę

Na Każdą Pogodę

Prowadzący:

  • Magdalena Sitek
  • Renata Morąg
  • Paweł Solarz

W programie "Na każdą pogodę”, od poniedziałku do czwartku po godzinie 9.25 codziennie inne, ważne tematy i codziennie inni, interesujący goście. W audycji dyskutujemy o rynku pracy, ekologii, gospodarce, bankowości, edukacji, zdrowiu, wolontariacie, a także przedstawiamy sprawy osób i samych niepełnosprawnych.

Oprócz tego od poniedziałku do czwartku o godzinie 11.15 "Czas dla zdrowia", który prowadzą Magdalena Sitek i Iwona Murawska. W "Na każdą pogodę" nie zabraknie dobrej muzyki i konkursów z nagrodami. Zawsze można do nas napisać: pogoda@radio.kielce.pl i zadzwonić 41-200-20-20.

 

PŁYTA TYGODNIA:

BOB DYLAN – „Rough and Rowdy Ways”

To pierwszy od 8 lat album z nową muzyką Boba Dylana. Zanim można było posłuchać w całości 10 utworów budujących płytę, to trzy ją zapowiadające wskazywały kierunek, w którym Noblista teraz podąża. Bob Dylan bowiem eksploruje tereny, których nikt jeszcze nie odwiedził. „Rough and Rowdy Ways” pokazuje, że Bob Dylan jest niczym śniegowa kula, która toczy się przez kulturę, doklejając do siebie kolejne warstwy. To 39. w kolekcji Dylana album. A do tej pory sprzedał ich 125 milionów.

archiwum-icon

Archiwum audycji