Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

nasze audycje

Na Każdą Pogodę

Na Każdą Pogodę

Prowadzący:

  • Magdalena Sitek
  • Renata Morąg
  • Paweł Solarz

W programie "Na każdą pogodę”, od poniedziałku do czwartku po godzinie 9.25 codziennie inne, ważne tematy i codziennie inni, interesujący goście. W audycji dyskutujemy o rynku pracy, ekologii, gospodarce, bankowości, edukacji, zdrowiu, wolontariacie, a także przedstawiamy sprawy osób i samych niepełnosprawnych.

Oprócz tego od poniedziałku do czwartku o godzinie 11.15 "Czas dla zdrowia", który prowadzą Magdalena Sitek i Iwona Murawska. W "Na każdą pogodę" nie zabraknie dobrej muzyki i konkursów z nagrodami. Zawsze można do nas napisać: pogoda@radio.kielce.pl i zadzwonić 41-200-20-20.

PŁYTA TYGODNIA:

SHERYL CROW – „ Threads”

Dziewięciokrotna laureatka Grammy Sheryl Crow wydała album „Threads”, na którym zaśpiewała wspólnie z takimi gwiazdami jak Johnny Cash, Sting, Eric Clapton, Bonnie Raitt, Mavis Staples, Stevie Nicks, czy Chris Stapleton. Dlaczego akurat ci artyści wystąpili na tej płycie? Sheryl Crow marzyła o wspólnych piosenkach z tymi, którzy wywarli na nią największy muzyczny wpływ. Album „Watki” jest celebracją i hołdem jednocześnie dla Legend! Szkoda, że płyty przynajmniej na razie nie kupimy w Polsce.

archiwum-icon

Archiwum audycji