Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Multimedialny spektakl podróżniczy: KOLUMBIA

20 LUT 19:00

Multimedialny spektakl podróżniczy: KOLUMBIA

Stereotypów na temat Kolumbii jest mnóstwo i większość nieprawdziwych. Zapraszamy na multimedialny spektakl podróżniczy, którego pomysłodawcą jest Tomasz Słodki.

W trakcie  półtoragodzinnego spotkania Tomasz pokaże filmy nagrane w Kolumbii, opowie o specyfice, kuchni, historii i najciekawszych miejscach.  W trakcie spotkania premierę będzie miała książką Project Kolumbia oraz piosenka „Serca”, której autorem jest Tomasz. Zarówno książkę jak i płytę będzie można nabyć na spotkaniu w specjalnej, promocyjnej cenie.

Tomasz Słodki (ur. 25.09.1983) – dziennikarz, biznesmen, redaktor naczelny magazynu Multiferencje, właściciel marki Słodki Live – prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Pasjonat nowych technologii – wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych. Organizował festiwale muzyczne oraz akcje charytatywne. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy. Bezgranicznie realizuje swoje pasje. Przez kilka lat prowadził kanał telewizyjny Słodki Live oraz Studio Pozytywnej Wibracji. Wyjechał do Kolumbii z jedną walizką i postanowił pozbyć się wszystkich rzeczy, które ma, aby rozpocząć nową przygodę w swoim życiu.

Komentarze

icon-comment

Skomentuj ten wpis