Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Na Miletića trzeba jeszcze trochę poczekać

Jakub Żubrowski, Piotr Pierzchała i Nemanja Miletić nie wystąpią w niedzielnym meczu Korony w Poznaniu z Lechem. 27 – letni pomocnik musi pauzować ze względu na żółte kartki, 20 – letni stoper przeszedł zabieg artroskopii kolana i wróci na boisko dopiero wiosną, a 28 – letni serbski obrońca dopiero wznowił treningi po kontuzji.

Autor: Rafał Szymczyk

08.11.2019 07:44

image 06.10.2019. Łódź. 11. kolejka PKO Ekstraklasy: ŁKS Łódź - Korona Kielce. Na zdjęciu (z lewej): Jakub Żubrowski Fot. Krzysztof Bujnowicz / Radio Kielce
Komentarze

– Jest w tej chwili w trakcie okresu pomiędzy końcem kontuzji, a początkiem zajęć z pełnymi obciążeniami. Nie jest na razie brany pod uwagę w meczach mistrzowskich, ale pracuje już na kilkadziesiąt procent. Musimy podejmować przemyślane decyzje. W pewnym momencie zawodnik zbyt szybko wrócił do treningów, coś go zabolało i znów trzeba było czekać. Dajmy sobie trochę czasu z Miletićem – powiedział trener „żółto – czerwonych” Mirosław Smyła.     

Namanja Miletić, który od podpisania we wrześniu kontraktu, leczył urazy stawu skokowego i kolana, nie zagrał jeszcze żadnego oficjalnego meczu w barwach Korony Kielce. W poprzednim sezonie będąc zawodnikiem Partizana Belgrad wystąpił w szesnastu spotkaniach ekstraklasy, dwóch Pucharu Serbii i sześciu Ligi Europy.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Piłka nożna Korona Kielce Jakub Żubrowski Piotr Pierzchała Nemanja Miletić
icon-comment

Skomentuj ten wpis

other news

Podobne wiadomości

Korona strzela mało goli. Ważna rola bramkarza

Korona strzela mało goli. Ważna rola bramkarza

Korona nie jest już „czerwoną latarnią

Korona nie jest już „czerwoną latarnią" rozgrywek

Korona załatwiła sobie tydzień spokojnej pracy

Korona załatwiła sobie tydzień spokojnej pracy

Korona przełamuje złą passę. Pewne zwycięstwo z Zagłębiem

Korona przełamuje złą passę. Pewne zwycięstwo z Zagłębiem