Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Znamy dokładne terminy meczów z Realem Saragossa

- Moim zdaniem dobrze, że trafiliśmy na tak wymagającego rywala - uważa trener Sławomir Grzesik, który poprowadzi drużynę Korony Kielce w spotkaniach I rundy Ligi Młodzieżowej UEFA z hiszpańskim Realem Saragossa. Pierwszy mecz rozegrany zostanie 9 października o godzinie 17.00 w stolicy Aragonii.

Autor: Rafał Szymczyk

11.09.2019 09:00

image 22.05.2019 Kielce. Centralna Liga Juniorów do lat 18. Korona Kielce zdobyła mistrzostwo Polski Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce
Komentarze

- Ci młodzi ludzie będą mogli się porównać do najlepszej ligi młodzieżowej na świecie. Może nawet najlepszego zespołu w tej kategorii wiekowej. Drużyna z Saragossy wygrywała z Realem Madryt czy Barceloną. Będzie można zobaczyć, w którym miejscu jesteśmy i co musimy jeszcze robić. Myślę, że będzie to niezwykłe doświadczenie, które da tym chłopakom takiego potężnego kopa do przodu. Jeśli chodzi o wynik, to będzie ciężko, ale pojedziemy tam nie przegrać - powiedział Sławomir Grzesik.

Mecz rewanżowy I rundy Ligi Młodzieżowej UEFA, w którym Korona zmierzy się z Realem Saragossa, rozegrany zostanie na „Suzuki Arenie” w środę 23 października o godzinie 16.00.

Juniorzy Korony są pierwszą drużyną w historii kieleckiego klubu, która wystąpi w europejskich pucharach.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

UEFA EURO U21 RK Kielce Sławomir Grzesik
icon-comment

Skomentuj ten wpis

other news

Podobne wiadomości

Real Saragossa rywalem Korony Kielce w UEFA Youth League

Real Saragossa rywalem Korony Kielce w UEFA Youth League