Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Joanna Kapturska: stajemy się silnym kolektywem

Za siatkarkami KSZO Ostrowiec pierwszy poważny sprawdzian podczas przygotowań do nowego sezonu. Jak już informowaliśmy podopieczne Łukasza Marciniaka zajęły czwarte miejsce w mocno obsadzonym turnieju w Mielcu z udziałem innych drużyn pierwszoligowych.

Autor: Jakub Rożek

10.09.2019 22:30

image Na zdjęciu: Joanna Kapturska Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce
Komentarze

- Widać, że klarujemy się jako zespół i takich gier potrzebujemy jak najwięcej. Najważniejsze, że wspólnie z trenerem wiemy na czym stoimy i co trzeba poprawić przez te dwa tygodnie przygotowań, które jeszcze przed nami - powiedziała najbardziej doświadczona siatkarka KSZO, atakująca Joanna Kapturska.

Nie chciała jednak oceniać gry koleżanek.

- To nie moja rola. Swoją postawę podczas turnieju oceniam na czwórkę. Ogólnie jako zespół zagrałyśmy, moim zdaniem, super siatkówkę, bo na boisku byłyśmy drużyną - podkreśliła Joanna Kapturska.

Przypomnijmy, że zespół KSZO Ostrowiec po spadku z Ligi Siatkówki Kobie zupełnie zmienił oblicze. Z poprzedniego sezonu została tylko jedna zawodniczka: libero Olga Pawliukowskaja. Pozostałe trzynaście jest nowych i nigdy ze sobą nie grały. Nowy jest również sztab szkoleniowy z młodym 29-letnim Łukaszem Marciniakiem na czele.

W najbliższy weekend odbędzie się towarzyski turniej z udziałem czterech drużyn w Ostrowcu połączony z prezentacją zespołu. Natomiast inauguracyjna kolejka pierwszoligowego sezonu rozegrana zostanie w ostatni weekend września. Siatkarki KSZO 2 zmierzą się we własnej hali z SMS PZPS Szczyrk.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Siatkówka KSZO Ostrowiec RK Ostrowiec Św. Siatkówka - I liga kobiet
icon-comment

Skomentuj ten wpis

other news

Podobne wiadomości

Treningi i sparingi - rzeczywistość siatkarek KSZO Ostrowiec

Treningi i sparingi - rzeczywistość siatkarek KSZO Ostrowiec

Sparingowa porażka siatkarek KSZO Ostrowiec

Sparingowa porażka siatkarek KSZO Ostrowiec