Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Jan Tomaszewski chce dymisji Jerzego Brzęczka

– Jerzy Brzęczek nie panuje nad sytuacją i powinien podać się do dymisji – powiedział w rozmowie z Radiem Kielce, były reprezentant Polski, Jan Tomaszewski. W 6. kolejce eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy „biało – czerwoni” bezbramkowo zremisowali na stadionie PGE Narodowym w Warszawie z Austrią.

Autor: Rafał Szymczyk

10.09.2019 11:27

image Jan Tomaszewski Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce
Komentarze

W tabeli grupy G Polacy mają już tylko dwa punkty przewagi nad Słoweńcami, trzy nad Austriakami oraz pięć nad Izraelem i Macedonią Północną.

– Jurek Brzęczek, za którym optowałem żeby został selekcjonerem, nie wyrósł niestety z butów trenera klubowego – uważa Jan Tomaszewski.

– Jurek przegrał nam Ligę Narodów. Zagraliśmy wspaniały mecz z Włochami na wyjeździe. Później na Stadionie Śląskim w spotkaniach z Italią i Portugalią zaczęły się wariacje składowe oraz taktyczne i zamiast wygrać Ligę Narodów, to myśmy ją z kretesem przegrali. Wszyscy mówili, no tak ale on buduje zespół. Buduje to się wrzód na pewnej części ciała, a nie reprezentację. Mamy w tej chwili boską drużynę czyli jeden Bóg wie kto w niej zagra i na jakiej pozycji. Dla mnie Jurek nie panuje nad sytuacją. Po przegranym spotkaniu ze Słowenią stwierdził, że nic się nie stało, bo jesteśmy liderami. Teraz też jesteśmy tylko pytam, dlaczego w tych dwóch meczach straciliśmy pięć punktów, a powinniśmy co najmniej cztery zdobyć. Mam nadzieję, że Jurek zachowa się jak mężczyzna i poda się do dymisji – zakończył były bramkarz reprezentacji Polski.         

Kolejny mecz podopieczni Jerzego Brzęczka rozegrają w czwartek 10 października na wyjeździe z Łotyszami, którzy dotychczas przegrali wszystkie sześć spotkań.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Piłka nożna eliminacje piłkarskich mistrzostw Europy 2020
icon-comment

Skomentuj ten wpis

other news

Podobne wiadomości

Eliminacje Euro 2020. Reprezentacja Polski poznała rywali [KOMENTARZE]

Eliminacje Euro 2020. Reprezentacja Polski poznała rywali [KOMENTARZE]