Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Plany Wisły Sandomierz na sezon 2019/2020

Niestety Wisła Sandomierz na inauguracji trzecioligowych rozgrywek przegrała na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 1:2.

13.08.2019 17:52

image Pierwsza odprawa trenera Wisły Sandomierz Rafała Wójcika Fot. Robert Pytka / Radio Kielce
Komentarze

Podopieczni trenera Rafała Wójcika rozegrali niezłe spotkanie, gdyż to oni po świetnym kontrataku objęli prowadzenie. Pierwszą bramkę dla Wiślaków zdobył Krzysztof Zawiślak. Niestety w końcówce pierwszej odsłony po indywidualnych błędach w grze obronnej, utracili prowadzenie i jak się okazało ostatecznie także i wygraną.

Niemniej jednak szkoleniowiec Wisły - Rafał Wójcik stwierdził, że z pokorą przyjął tę porażkę ale zapowiedział, że w najbliższy czwartek u siebie w derbowym meczu z rezerwami kieleckiej Korony Wisła powalczy o komplet punktów.

Zresztą szkoleniowiec sandomierskiej Wisły z nadzieją patrzy na rozpoczęty sezon. Są dwa główne cele: po pierwsze wywalczenie bezpiecznego miejsca w środku ligowej tabeli, a po drugie walka w Pucharze Polski, by powtórzyć sukces sprzed dwóch lat.

Ponadto Rafał Wójcik potwierdza, że ma bardzo dobry kontakt z zawodnikami, których bardzo ceni za chęć podnoszenia swoich indywidualnych i zespołowych umiejętności. Musimy - stwierdza szkoleniowiec z Sandomierza, pokazać, że oprócz umiejętności gry w piłkę, potrafimy wygrywać. Potrzeba nam jeszcze mentalnej wiary w swoje umiejętności i wtedy cieszyć będą nas nie tylko dobra gra, ale i wygrane.

Robert Pytka

icon-tag

Tagi do tego wpisu

III liga Wisła Sandomierz RK Sandomierz RK Kielce
icon-comment

Skomentuj ten wpis

other news

Podobne wiadomości

Debiut trenera Rafała Wójcika

Debiut trenera Rafała Wójcika