Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Psychoterapeuta będzie przyjmował w Pińczowie

W Pińczowie ruszyło bezpłatne wsparcie psychoterapeutyczne dla osób dorosłych. To pionierska inicjatywa Jana Ziółkowskiego, który w ramach wolontariatu zaoferował takie świadczenia w Samorządowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Pińczowie.

Autor: Marta Gajda

23.01.2019 11:47

image   Fot. Piotr Michalski / Radio Kielce
Komentarze

Jak informuje Jan Ziółkowski, psychoterapeuta, a prywatnie mieszkaniec gminy Pińczów, są to tzw. sesje terapeutyczne, dla tych którzy mają m.in. obniżoną samoocenę, nastrój, niedosypiają, często są poddenerwowani.

- Sesje terapeutyczne to praca nad sobą, rozwój, umiejętność panowania nad swoimi emocjami, przyglądanie się sobie. To również praca nad swoją świadomością. Czyli co się ze mną dzieje i jak to wszystko wygląda - mówi Jan Ziółkowski.

Marcin Wojniak, dyrektor przychodni dodaje, że dyżury psychoterapeuty realizowane są wyłącznie w soboty w godzinach od 10:00 do 13:00 w jednym z gabinetów przychodni przy ulicy Klasztornej  w Pińczowie.

- Jesteśmy Samorządowym Zakładem Podstawowej Opieki Zdrowotnej, a więc wszelkie świadczenia, czyli to, co możemy zrobić dla naszych pacjentów jest dla nas największą wartością i każda inicjatywa, która może pomóc w poprawie zdrowia, zawsze spotka się z mojej strony z akceptacją i z wszelką pomocą, żeby te działania kierować dla naszych pacjentów - podkreśla dyrektor.

Więcej informacji można uzyskać w przychodni lub pod numerem telefonu: 41 35 72 494.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Pińczów
icon-comment

Skomentuj ten wpis

other news

Podobne wiadomości

Bliżej do lekarza onkologa. W Pińczowie powstała filia ŚCO

Bliżej do lekarza onkologa. W Pińczowie powstała filia ŚCO

Chemioterapia powstanie w Pińczowie

Chemioterapia powstanie w Pińczowie

Nowe oddziały w szpitalu w Pińczowie

Nowe oddziały w szpitalu w Pińczowie

W Pińczowie można oddać krew

W Pińczowie można oddać krew