Nowi sponsorzy siatkarek KSZO Ostrowiec

W tym sezonie drużynę siatkarek KSZO Ostrowiec wspierać będą dwaj nowi sponsorzy: firma KRAM S.A. oraz doskonale znana nie tylko na siatkarskich salonach, Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

- W przypadku firmy Kram, trwają dodatkowe rozmowy na temat rozszerzenia współpracy, łącznie z opcją sponsora tytularnego – poinformował prezes ostrowieckiego klubu Mirosław Buszkiewicz.
 
KRAM to rodzinna firma z kapitałem polskim, która od 1991 roku z powodzeniem działa na rynku  opakowań papierowych, kartonowych i folii spożywczej, dedykowanych dla branży spożywczej.  Posiada także własne biuro konstrukcyjne i produkuje linie technologiczne do pakowania żywności. KRAM to także firma odpowiedzialna społecznie, wspierająca różnego rodzaju inicjatywy związane z promocją sportu, kultury i nauki. Swoim patronatem, oprócz siatkarek KSZO Ostrowiec, objęła również kobiecą drużynę piłki ręcznej, występującą w PGNIG Superlidze, EKS Start Elbląg

Natomiast Krajowa Spółka Cukrowa S.A., powstała w sierpniu 2002 roku i jest największym w Polsce i ósmym w Europie producentem cukru. Działa jako jednolity ogólnopolski koncern, w którego skład wchodzi siedem oddziałów produkujących cukier. W ubiegłym sezonie jednak z marek spółki, Polski Cukier, wspierała siatkarską drużynę Muszynianki Muszyna.

Autorzy