Można już kupić karnety na mecze PGE Vive. Jest sporo niespodzianek

Trwa sprzedaż karnetów na mecze PGE Vive Kielce na sezon 2018/2019. Będzie to wyjątkowo trudny sezon dla borykającego się z problemami finansowymi klubu, dlatego bardziej niż kiedykolwiek liczyć się będzie wsparcie kibiców! Kapitan PGE VIVE Kielce, Michał Jurecki zachęca do zajęcia swoich miejsc w Hali Legionów!

Poprzedni sezon zakończył się historycznym, piętnastym mistrzostwem Polski. Zespół zdobył też piętnasty Puchar Polski i awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Cele nie zmieniają się. PGE VIVE Kielce chce pozostać niepokonane na krajowych parkietach, a w pierwszy weekend czerwca 2019 r. stanąć na środku LANXESS Areny, po raz kolejny walcząc o najważniejsze na świecie trofeum klubowe.

W Lidze Mistrzów zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja – mówi Michał Jurecki. – Mamy wiele utytułowanych zespołów w grupie. Każde spotkanie będzie dla nas finałem. Do tego dochodzi walka na krajowym podwórku. Niby jesteśmy mocnym faworytem do obrony tytułów, ale sytuacja wymaga od nas ogromu skupienia, bo każdy chce bić mistrza!

Kapitan PGE VIVE Kielce apeluje o wsparcie, którego jego zespół będzie potrzebował w kolejnych miesiącach. Choć w polskiej lidze często wygrywamy dziesięcioma, czy piętnastoma bramkami, nie jest to takie łatwe, na jakie wygląda – mówi "Dzidziuś". – Potrzebujemy maksymalnej koncentracji przed każdym spotkaniem, choć przed niektórymi czasem ciężko ją na takim poziomie utrzymać. Przychodźcie na nasze mecze! Wspierajcie nas zwłaszcza w tych teoretycznie łatwych, bo w nich bardzo oddziałuje na nas Wasz doping!

Karnet na najbliższy sezon to gwarancja swojego miejsca, wstęp na wszystkie domowe mecze PGNiG Superligi, PGNiG Pucharu Polski i spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów. Ponadto, w tym roku posiadacze karnetów otrzymają wiele dodatkowych atrakcji, a wśród nich:

Autorzy