Juniorzy Korony z Bełchatowem na inaugurację. [Harmonogram Centralnej Ligi Juniorów]

W pierwszy weekend sierpnia, meczem przed własną publicznością z GKS Bełchatów, Korona Kielce zainauguruje nowy sezon Centralnej Ligi Juniorów. Drużynę poprowadzi dotychczasowy szkoleniowiec 41 - letni Marek Mierzwa.

Rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów zostały zreformowane. W jednej grupie występuje teraz szesnaście zespołów. Jesienią rozegranych zostanie siedemnaście kolejek. Runda zakończy się w ostatni weekend listopada.

W poprzednim sezonie Korona Kielce zajęła 4. miejsce w grupie wschodniej Centralnej Ligi Juniorów. Tytułu mistrza Polski w tej kategorii wiekowej bronić będą piłkarze Lecha Poznań, którzy w finale dwukrotnie pokonali Cracovię Kraków. 

Harmonogram Centralnej Ligi Juniorów

Kolejka 1: 4-5 sierpnia

Motor Lublin - Legia Warszawa

Pogoń Szczecin - Elana Toruń

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

Śląsk Wrocław - Cracovia

Escola Varsovia Warszawa - Arka Gdynia

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów

Korona Kielce - GKS Bełchatów

 

Kolejka 2: 11-12 sierpnia

Legia Warszawa - GKS Bełchatów

Ruch Chorzów - Korona Kielce

Arka Gdynia - Górnik Zabrze

Cracovia - Escola Varsovia Warszawa

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Elana Toruń - Lech Poznań

Motor Lublin - Pogoń Szczecin

 

Kolejka 3: 18-19 sierpnia

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Lech Poznań - Motor Lublin

Wisła Kraków - Elana Toruń

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

Escola Varsovia Warszawa - Zagłębie Lubin

Górnik Zabrze - Cracovia

Korona Kielce - Arka Gdynia

GKS Bełchatów - Ruch Chorzów

 

Kolejka 4: 25-26 sierpnia

Legia Warszawa - Ruch Chorzów

Arka Gdynia - GKS Bełchatów

Cracovia - Korona Kielce

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa

Elana Toruń - Śląsk Wrocław

Motor Lublin - Wisła Kraków

Pogoń Szczecin - Lech Poznań

 

Kolejka 5: 1-2 września

Lech Poznań - Legia Warszawa

Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Śląsk Wrocław - Motor Lublin

Escola Varsovia Warszawa - Elana Toruń

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok

Korona Kielce - Zagłębie Lubin

GKS Bełchatów - Cracovia

Ruch Chorzów - Arka Gdynia

 

Kolejka 6: 8-9 września

Legia Warszawa - Arka Gdynia

Cracovia - Ruch Chorzów

Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce

Elana Toruń - Górnik Zabrze

Motor Lublin - Escola Varsovia Warszawa

Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław

Lech Poznań - Wisła Kraków

 

Kolejka 7: 15-16 września

Wisła Kraków - Legia Warszawa

Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Escola Varsovia Warszawa - Pogoń Szczecin

Górnik Zabrze - Motor Lublin

Korona Kielce - Elana Toruń

GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok

Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

Arka Gdynia - Cracovia

 

Kolejka 8: 22-23 września

Legia Warszawa - Cracovia

Zagłębie Lubin - Arka Gdynia

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów

Elana Toruń - GKS Bełchatów

Motor Lublin - Korona Kielce

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

Lech Poznań - Escola Varsovia Warszawa

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

 

Kolejka 9: 29-30 września

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Escola Varsovia Warszawa - Wisła Kraków

Górnik Zabrze - Lech Poznań

Korona Kielce - Pogoń Szczecin

GKS Bełchatów - Motor Lublin

Ruch Chorzów - Elana Toruń

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok

Cracovia - Zagłębie Lubin

 

Kolejka 10: 6-7 października

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Jagiellonia Białystok - Cracovia

Elana Toruń - Arka Gdynia

Motor Lublin - Ruch Chorzów

Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów

Lech Poznań - Korona Kielce

Wisła Kraków - Górnik Zabrze

Śląsk Wrocław - Escola Varsovia Warszawa

 

Kolejka 11: 13-14 października

Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

Korona Kielce - Wisła Kraków

GKS Bełchatów - Lech Poznań

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

Arka Gdynia - Motor Lublin

Cracovia - Elana Toruń

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

 

Kolejka 12: 20-21 października

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Elana Toruń - Zagłębie Lubin

Motor Lublin - Cracovia

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia

Lech Poznań - Ruch Chorzów

Wisła Kraków - GKS Bełchatów

Śląsk Wrocław - Korona Kielce

Escola Varsovia Warszawa - Górnik Zabrze

 

Kolejka 13: 27-28 października

Górnik Zabrze - Legia Warszawa

Korona Kielce - Escola Varsovia Warszawa

GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław

Ruch Chorzów - Wisła Kraków

Arka Gdynia - Lech Poznań

Cracovia - Pogoń Szczecin

Zagłębie Lubin - Motor Lublin

Jagiellonia Białystok - Elana Toruń

 

Kolejka 14: 3-4 listopada

Legia Warszawa - Elana Toruń

Motor Lublin - Jagiellonia Białystok

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin

Lech Poznań - Cracovia

Wisła Kraków - Arka Gdynia

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

Escola Varsovia Warszawa - GKS Bełchatów

Górnik Zabrze - Korona Kielce

 

Kolejka 15: 10-11 listopada

Korona Kielce - Legia Warszawa

GKS Bełchatów - Górnik Zabrze

Ruch Chorzów - Escola Varsovia Warszawa

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

Cracovia - Wisła Kraków

Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

Elana Toruń - Motor Lublin

 

Kolejka 16: 17-18 listopada

Legia Warszawa - Motor Lublin

Elana Toruń - Pogoń Szczecin

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Cracovia - Śląsk Wrocław

Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa

Ruch Chorzów - Górnik Zabrze

GKS Bełchatów - Korona Kielce

 

Kolejka 17: 24-25 listopada

GKS Bełchatów - Legia Warszawa

Korona Kielce - Ruch Chorzów

Górnik Zabrze - Arka Gdynia

Escola Varsovia Warszawa - Cracovia

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

Lech Poznań - Elana Toruń

Pogoń Szczecin - Motor Lublin

Autorzy