Po punkty do Bydgoszczy

Pałac Bydgoszcz będzie rywalem KSZO Ostrowiec w 13 kolejce Ligi Siatkówki Kobiet. Mecz w hali Łuczniczka rozpocznie się w niedzielę o g.17.00.

Obydwa zespoły dzielą w tabeli trzy pozycje i trzy punkty. Ostrowczanki są na siódmym miejscu i mają na koncie 16 „oczek”, a Pałac jest dziesiąty z 13 punktami.

- Ta różnica w tabeli o niczym nie świadczy. Pałac to bardzo doświadczony zespół, mający kilka świetnych zawodniczek w składzie. Czeka nas bardzo trudny mecz. – podkreśla rozgrywająca KSZO.

- Dla mnie to też taka trochę sentymentalna podróż. Grałam w klubie z nad Brdy przez cztery ostatnie sezony, ale teraz zrobię wszystko, by wrócić do Ostrowca z punktami – dodała była zawodniczka bydgoskiego Pałacu Marta Biedziak.

W poprzedniej kolejce obydwie drużyny zgodnie przegrały w identycznym stosunku 0:3. KSZO u siebie z PTPS Piła, a Pałac w Bielsku-Białej z BKS.

Ostrowczanki do Bydgoszczy udały się już z nową atakującą – pozyskaną w piątek z BKS Bielsko-Biała Aleksandrą Wańczyk. Mecz z miejscowym Pałacem rozpocznie się w niedzielę o g.17.00.

Autorzy