Tarczyński rzecznikiem klubu PiS? Na razie głosowanie internautów

Kto byłby lepszym rzecznikiem Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości? Poseł z Kielc Dominik Tarczyński czy poseł z Gdańska Marcin Horała? Takie pytanie postawiła dzisiaj na Twitterze redakcja kwartalnika "Nowe Media".

Rzecznikiem klubu jest obecnie poseł Beata Mazurek, ale w związku z tym, że po przejściu Joachima Brudzińskiego na stanowisko ministra spraw wewnętrznych i administracji została ona wybrana Wicemarszałkiem Sejmu, pojawiły się medialne spekulacje, że PiS będzie szukał nowego rzecznika.

- Nie słyszałem o planach zmiany rzecznika prasowego Prawa i Sprawiedliwości. Marszałek Beata Mazurek jest świetnym rzecznikiem i będzie bardzo dobrym Wicemarszałkiem Sejmu. Miło, że specjaliści od marketingu politycznego wspominają moją osobę, ale to tylko medialne spekulacje - powiedział Radiu Kielce Dominik Tarczyński, pytany czy otrzymał propozycję nowej funkcji.

Wpisowi na Twitterze "Nowych Mediów" towarzyszy ankieta pozwalająca internautom na oddawanie głosów. Jak dotąd obaj parlamentarzyści zyskują bardzo podobne, 50% poparcie.

[MXPic]2018/01/img-7183-102718.jpg!ZOOM[/MXPic]

Głosowaniu towarzyszy zażarta dyskusja, w której padają argumenty za jedną, lub drugą kandydaturą.

Nowe Media to magazyn opinii poświęcony komunikacji, zmianom na rynku mediów, technikom marketingu i Public Relations. Jego redaktor naczelny Eryk Mistewicz jest jednym z największych propagatorów Twittera w Polsce.

Autorzy