Tomislav Dokić: Kielce to bardzo ładne miasto

Od momentu przyjścia do Kielc pod koniec listopada ubiegłego roku Tomislav Dokić stał się wiodącą postacią Dafi Społem. 32-letni serbski atakujący przyznaje, że jest zadowolony jest z gry i z pobytu nad Silnicą.

- Kielce to bardzo ładne miasto i dobrze się tu czuję. Jestem szczęśliwy, że gram w kieleckim klubie. Potencjał naszego zespołu naprawdę jest duży i wierzę, że jeszcze nieraz uda nam się to pokazać. W każdym meczu daję z siebie 100 procent i chcę jak najmocniej pomóc drużynie – powiedział popularny "Tomek".

Tomislav Dokić przyznaje, że rozgrywki PlusLigi są bardzo wymagające. - To jest najtrudniejsza liga w jakiej grałem. W innych krajach zdarzają się łatwiejsze mecze, w których grając nieco na luzie można spokojnie zwyciężyć 3:0. W Polsce takich spotkań nie ma. Wszystkie stoją na wysokim  poziomie, a przeciwnicy są bardzo wymagający. Z każdym trzeba się mocno  napracować, aby zdobyć kolejny punkt. – podkreślił Serb.

Tomislav Dokić do tej pory wystąpił w sześciu meczach Dafi Społem, w których rozegrał 22 sety. Zdobył w nich 100 punktów, co jest najlepszym wynikiem w całym zespole.

Autorzy