Lettieri: nie wiem, czy zostaną w Koronie

- Nie wiem, czy oni zostaną w Koronie - stwierdził trener Gino Lettieri, zapytany o testowanych w kieleckiej drużynie napastników Amera Halilića i Sanela Kapidzića. Obydwaj będą przebywać w Kielcach do końca tego tygodnia

19-letni Amer Halilić urodził się w Niemczech, ale gdy miał trzy lata wyemigrował z rodzicami do Kanady. Od sierpnia 2016 roku jest zawodnikiem FSV Wacker Nordhausen. Gra jednak w występujących w Thüringenliga (6. poziom rozgrywek) rezerwach tego klubu.

27 - letni Sanel Kapidzić jest Duńczykiem bośniackiego pochodzenia. Ostatnio reprezentował barwy norweskiego Fredrikstad FK, z którym spadł do 3.ligi.

- To jeszcze nie jest do końca pewne. Jeden z nich jest bardzo młodym zawodnikiem. To raczej wybór na przyszłość, a nie na dziś. Skupiam się teraz na ostatnich meczach ligowych, a później podejmę decyzję - powiedział Gino Lettieri.  

Prezes Korony Krzysztof Zając mówił przed dwoma tygodniami na antenie Radia Kielce, że zimą drużyna zostanie wzmocniona. W klubie będą testowani piłkarze występujący na różnych pozycjach, nie tylko napastnicy.

Autorzy