Piechna Team 2017 kontra Oldboye Korony

VII Wojewódzki Turniej Piłkarski im. Grzegorza Piechny rozpocznie się w sobotę o godzinie 9.00 na stadionie w Balicach w gminie Gnojno. Będzie to impreza uświetniająca 10-lecia tego obiektu od początku noszącego imię Orłów Górskiego.

- Największą atrakcją będzie mecz piłkarski drużyny Piechna Team 2017 z oldboyami Korony Kielce. Zapowiadają się spore emocje. Wcześniej rozegrane zostaną spotkania drużyn szkolnych, a przedszkolaki będą stawiać swoje pierwsze kroki na piłkarskiej murawie – zapowiada organizator imprezy Stanisław Wcisło.

- Przyjeżdżam z grupą kolegów, z którymi co niedziela spotykamy się na Orliku i kopiemy piłkę. Na pewno oldboye Korony będą mieli w swoich szeregach świetnych graczy, ale obiecuję, że tanio skóry nie sprzedamy – powiedział nam Grzegorz Piechna, były napastnik m. in. Korony Kielce i HEKO Czermno.

Gościem specjalnym turnieju będzie znakomity przed laty zawodnik reprezentacji Polski, jeden z najlepszych Orłów Górskiego, Andrzej Szarmach, który wspólnie z Jackiem Kurowskim z redakcji sportowej TVP będzie promował swoją książkę "Szarmach – diabeł nie anioł”.

Patronem medialnym VII Wojewódzkiego Turnieju Piłkarskiego im. Grzegorza Piechny w Balicach jest Polskie Radio Kielce.

Autorzy