Rymaniak: Czemu mamy nie wygrać z Jagiellonią?

- Dobrze weszliśmy w ten sezon, to czemu mamy nie wygrać z Jagiellonią - stwierdził kapitan Korony Bartosz Rymaniak, przed meczem 5 kolejki LOTTO Ekstraklasy. W niedzielę o godzinie 18.00 podopieczni Gino Lettieriego zmierzą się na "Kolporter Arenie" z aktualnym wicemistrzem Polski.

Kielczanie przystąpią to tej konfrontacji po trzech ligowych meczach bez porażki (wyjazdowe remisy z Legią Warszawa 1:1 i Arką Gdynia 0:0 oraz wygrana na własnym stadionie z Cracovią 4:2) i zwycięstwie w Pucharze Polski z Zagłębiem Sosnowiec po dogrywce 2:1. Białostocczanie dwa ostatnie spotkanie przegrali. W lidze ulegli Sandecji Nowy Sącz 1:3, a w pucharze Zagłębiu Lubin 1:2.

- To Jagiellonia powinna mieć duży ból głowy, bo w tym sezonie nie jest łatwo z nami grać. Minimalnym faworytem są może goście, ale my również mamy swoje atuty: własne boisko i dobrą postawę w ostatnich meczach. Możemy zagwarantować, że zrobimy wszystko, żeby trzy punkty zostały w Kielcach - dodał Bartosz Rymaniak.

Mecz 5 kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Korona zmierzy się na "Kolporter Arenie" z Jagiellonią, rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00.

Spotkanie w całości będzie transmitowane na antenie Radia Kielce.       

Autorzy