Bukmacher na dłużej z Koroną

Firma STS – największy legalny bukmacher w Polsce przedłużyła rozpoczętą w 2016 roku współpracę z Koroną Kielce. W ramach umowy sponsorskiej, materiały promujące firmę pojawią się podczas meczów na stadionie, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu.

Jak podkreślił Mateusz Juroszek, prezes STS – umowa zawarta została na kolejne 2 lata.

- Ekstraklasa stanowi dla nas istotną część działań sponsorskich, dlatego zdecydowaliśmy się na podpisanie kolejnej umowy z Koroną Kielce. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do piłki nożnej. Współpracujemy też m.in. z Vive Tauronem Kielce – dodał Mateusz Juroszek.

Krzysztof Zając, prezes Korony zaznaczył, że zdecydowano się przedłużyć kontrakt, gdyż z dotychczasowej współpracy z STS-em klub był bardzo zadowolony.

- Dla klubu bardzo miłe jest to, że wspólne działania będą miały zdecydowanie większy obszar niż to było do tej pory, a STS staje się tym samym jednym z głównych partnerów biznesowych Korony Kielce – powiedział Krzysztof Zając.

Kontrakt z Koroną Kielce obejmuje ekspozycję logotypu STS w trakcie spotkań klubu w Kolporter Arena. Znak pojawi się m.in. na bandach reklamowych oraz ściankach prasowych.

Autorzy