UEFA EURO U21: Jeśli wygramy zachowamy szanse na wyjście z grupy

Piłkarska reprezentacja Polski musi wygrać w poniedziałek ze Szwecją, aby zachować szanse na awans z grupy A rozgrywanego w Polsce UEFA EURO U21. - Musimy wyciągnąć odpowiednie wnioski po porażce ze Słowacją - powiedział trener Polaków Marcin Dorna.

- Oczywiście oglądaliśmy bezbramkowy mecz Szwedów z Anglikami. Mając szacunek do przeciwnika, skupiamy się na własnej grze, na wypracowaniu właściwych zachowań i zagrań dających pozytywną energię na boisku. W tym turnieju nie ma słabych drużyn, tu wszyscy prezentują wysoki poziom - dodał polski szkoleniowiec.

- Gdybyśmy nie mieli motywacji, to byśmy się spakowali i już by nas tutaj nie było. Przed nami dwa mecze i wszystko jest w naszych rękach. Skupiamy się na spotkaniu ze Szwecją. Dzięki zwycięstwu zachowamy szanse na wyjście z grupy. Mamy ogromną chęć rewanżu - przekonywał Dawid Kownacki.

Mecz Polska - Szwecja rozegrany zostanie w poniedziałek o godzinie 20.45 w Lublinie. O godzinie 18.00 w Kielcach rozpocznie się spotkanie Słowacja - Anglia.

Autorzy