UEFA EURO U21: Słowacy nie boją się Anglików

- Z Anglikami chcemy wygrać. Taki sam cel mieliśmy przed meczem z Polakami - powiedział trener reprezentacji Słowacji Pavel Hapal, przed poniedziałkowym spotkaniem UEFA EURO U21. Wygrana zapewni naszym południowym sąsiadom awans do półfinału.

Słowacy rozpoczęli turniej od wygranej 2:1 z "biało - czerwonymi". "Wyspiarze" na inaugurację mistrzostw zremisowali bezbramkowo w Kielcach ze Szwedami. Pavel Hapal zapewnia, że jego podopieczni nie boją się "Synów Albionu", bo też potrafią grać w piłkę nożną.  

- Jak zagramy dobry mecz, będziemy skoncentrowani w defensywie i zdobędziemy jakieś gole możliwe, że będziemy cieszyć się z awansu. Jeśli chcemy coś osiągnąć nie możemy czuć strachu. Musimy zagrać na swoim poziomie i wierzyć w zwycięstwo. Piłkarsko naprawdę jesteśmy dobrą drużyną. W meczu z Polakami zawodnicy czuli wielką presję, ale dali sobie z nią radę - powiedział szkoleniowiec.

Mecz Słowacja - Anglia rozegrany zostanie w poniedziałek o godzinie 18.00, na stadionie przy ulicy Ściegiennego w Kielcach.    

Autorzy