Spełnili marzenie chorego Kacperka

Fundacja „Dziecięca Fantazja” spełniła dziś marzenie kolejnego dziecka. 5-letni Kacper choruje na ostrą białaczkę. Od 2015 roku przechodził kolejne cykle chemioterapii. Wraz z rodzicami i trójką rodzeństwa mieszka w trudnych warunkach w Stawie Kunowskim w gminie Brody.

Ponieważ bardzo lubi się bawić w ogrodzie, jego marzeniem było otrzymanie stołu ogrodowego z ławą, krzesłami i parasolem. Dziś dostał taki komplet wypoczynkowy.


Urszula Niedziela, mama chłopczyka, była bardzo wzruszona. - Kacperek, to wesoły i towarzyski chłopczyk. Lubi się bawić i grać w piłkę. Chciałby już iść do szkoły, ale niestety choroba na razie mu to uniemożliwia – mówi pani Urszula. Jak przyznała Patrycja Wróbel z Fundacji „Dziecięca Fantazja”, organizacja przez 12 lat działalności spełniła marzenia ponad 5 tysięcy dzieci.

- Bardzo się cieszę, że dziś udało się spełnić kolejne. Ze swoimi marzeniami zgłasza się do nas wiele dzieci. Teraz w kolejce ze swoim życzeniem czeka ich około tysiąca. W miarę możliwości staramy się pomóc każdemu z nich – mówi Patrycja Wróbel.

Zabawki oraz komplet wypoczynkowy do ogrodu udało się kupić dzięki Marketowi OBI w Kielcach. Działalność fundacji możne wesprzeć wpłacając pieniądze na jej konto.

Numer podany jest na stronie internetowej fundacji.

Autorzy