Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Telefonicznie wygodniej zarejestrować się do poradni ŚCO

Izabela Opalińska rzecznik prasowy Świętokrzyskiego Centrum Onkologii

Autor: Magdalena Sitek

06.03.2017 09:29

image Fot. Piotr Michalski / Radio Kielce
Komentarze

Pacjenci Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach mają możliwość umówienia się na wizytę w poradniach za pośrednictwem call – center. Termin wizyty można rezerwować dzwoniąc pod numer telefonu 41 367 42 08 (od poniedziałku do piątku w godzinach 7 - 18).

- Call – center zostało uruchomione dla wygody pacjentów, dlatego warto żeby jak najczęściej korzystać z tej formy rezerwowania sobie wizyt w poradniach. Nie ma potrzeby, czekania w kolejce do rejestracji, aby zarezerwować sobie termin kolejnej wizyty. Do większości z 30 poradni można już umówić się telefonicznie – podpowiada Katarzyna Ponikowska, kierownik Działu Organizacji Świadczeń Zdrowotnych i Rejestracji ŚCO.
Konsultantki z call – center ŚCO udzielają również potrzebnych pacjentom informacji o tym, jak przygotować się do badania diagnostycznego.

Jeszcze tylko do poradni: chemioterapii i brachyterapii rezerwacja wizyt odbywa się przy konsolach w tych poradniach. Można tego dokonać osobiście lub telefonicznie od poniedziałku do czwartku w godzinach 7-15, w piątki w godzinach 7-13, pod numerami telefonów: poradnia chemioterapii - 41 367 46 15; poradnia brachyterapii - 41 367 40 26.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

zdrowie ŚCO RK Zdrowie
icon-comment

Skomentuj ten wpis