Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Piłka nożna: KSZO Ostrowiec SSA przestaje istnieć !!!

4.08.2011r.

05.08.2011 10:07

Komentarze

Dzisiejsze obrady akcjonariuszy KSZO SSA nie przyniosły żadnych rozstrzygnięć w związku z czym prezes Tomasz Gogol chce złożyć do sądu wniosek o ogłoszeni upadłości klubu.

Na walne zebranie akcjonariuszy wtargnęła dzisiaj grupa kibiców, którzy nie akceptują ostrowieckiego klubu, solidaryzując się z nowopowstałym KSZO 1929.
Drużyna KSZO nie pojedzie na najbliższy mecz drugiej ligi z Jeziorkiem Iława. Będzie to drugie spotkanie oddane walkowerem.Trzeci walkower będzie oznaczał automatyczną degradację o dwie ligi.
W związku z sytuacją w KSZO SSA kłopoty ma również ŚZPN, który nie wie ile drużyn zagra w nadchodzącym sezonie w 4 i niższych ligach. Przy telefonie prezes związku Mirosław Malinowski.

Przypomnijmy, kontynuatorem KSZO ma być KSZO Ostrowiec 1929 powstały na bazie Jandaru Bodzechów. Nowy zespół występujący w lidze okręgowej będzie grał i trenował na przy świętokrzyskiej. Marek Cendermarek.cender@radio.kielce.pl

Dzisiejsze obrady akcjonariuszy klubu nie przyniosły żadnych rozstrzygnięć w związku z czym prezes Tomasz Gogol chce złożyć do sądu wniosek o ogłoszeni upadłości KSZO Ostrowiec SSA.

Posłuchaj relacji Teresy Czajkowskiej z Ostrowca Świętokrzyskiego

icon-comment

Skomentuj ten wpis