Icon play
zamknij

teraz
na antenie

Wybierz radio, które chcesz słuchać

Radio kielce
Folk radio

teraz
na antenie

close

Drabik i Masternak niemal pewni startu w kwalifikacjach

W ostatnim dniu zgrupowania w Schwerinie Sandra Drabik pokonała urodzoną na Ukrainie Olenę Savchuk. Był to ostatni sprawdzian pięściarki SK Kickboxing Kielce przed marcowym turniejem kwalifikacyjnym w Londynie. Kadrowiczki trenowane przez Karolinę Michalczuk mają teraz kilka dni przerwy, a ostatni tydzień lutego spędzą na zgrupowaniu w Giżycku.

Autor: Rafał Szymczyk

19.02.2020 10:40

image Zgrupowania w Schwerinie Fot. / Sandra Drabik/Facebook
Komentarze

Zgrupowanie w Nadvirnej na Ukrainie zakończyła męska reprezentacja prowadzona przez Ivana Juszczenkę. W obozie treningowym uczestniczyli trzej pięściarze KKB RUSHH Kielce Bartosz Gołębiewski, Daniel Adamiec i Mateusz Masternak. Kadrowicze także dostali kilka dni wolnego. Od przyszłego tygodnia trenować będą w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie.

- Na tych zgrupowaniach wykonana została bardzo ciężka praca. Mam nadzieję, że przyniesie ona wymierne efekty na turnieju kwalifikacyjnym. Do Londynu wylatujemy 11 marca - poinformował prezes Polskiego Związku Bokserskiego, kielczanin Grzegorz Nowaczek.

W stolicy Anglii o olimpijskie paszporty walczyć będzie pięć zawodniczek i ośmiu zawodników. Niemal pewne miejsca w swoich kadrach mają Sandra Drabik i Mateusz Masternak. Do Londynu raczej nie polecą kieleccy „średniacy” Bartosz Gołębiewski i Daniel Adamiec. W wadze do 75 kg Polskę reprezentować będzie najprawdopodobniej Ryszard Lewicki.

icon-tag

Tagi do tego wpisu

Kick-Boxing Sandra Drabik RUSHH RK Kielce
icon-comment

Skomentuj ten wpis

other news

Podobne wiadomości

Drabik i Gołębiewski odpadli w pierwszej rundzie

Drabik i Gołębiewski odpadli w pierwszej rundzie

Drabik, Masternak i Gołębiewski powalczą w Sofii

Drabik, Masternak i Gołębiewski powalczą w Sofii

Sandra Drabik boksowała we Francji

Sandra Drabik boksowała we Francji

Sandra Drabik poleciała do Paryża

Sandra Drabik poleciała do Paryża